Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Natūralaus šildymo plokštėsLubinių šildymo plokščių Ecosun šiluma primena šilumą, kurią skleidžia koklinė krosnis, židinys, ar per langą šviečianti saulė – natūraliai švelnią, maloniai užliejančią infraraudonųjų spindulių šiluma. 
 
Natūralaus šildymo plokštės Ecosun yra skirtos namų, butų, biurų, parduotuvių bei kitų gyvenamosios ar visuomeninės paskirties patalpų šildymui. Jos taip pat gali sušildyti kasos kabinas ar suolus bažnyčiose. Siekiant didžiausio šildymo efektyvumo, šias plokštes rekomenduojama montuoti horizontalioje padėtyje.
Natūralaus šildymo plokštės Ecosun  yra skirtos montavimui prie lubų. Jos gali būti įvairių dydžių, spalvų bei galių (nuo 100 iki 1000 W). Standartiškai šios plokštės yra baltos arba rudos spalvos. Kitų spalvų plokštes galima užsisakyti pasirenkant iš gamintojo spalvų paletės.


Natūralaus šildymo plokštėms Ecosun suteikiama 2 - 5 metų garantija.


Patikslinkite paiešką

Ecosun G

Ecosun G

Ecosun Galerie

Ecosun Galerie

Ecosun GR

Ecosun GR

Ecosun GS

Ecosun GS

Ecosun U ir K+

Ecosun U ir K+

Šildantys vedrodžiai „ECOSUN GR MIRROR“

Šildantys vedrodžiai „ECOSUN GR MIRROR“

..