Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Anglies pluošto grindinis šildymas

Aprašymas

Elektrinio grindinio šildymo sistemoje naudojamas kaitinimo elementas — anglies pluoštas ir tai pat specialiai padaromas reflektorius, kad šiluma eitų tik į vieną pusę.
Anglies pluoštas efektyviai dirba 120 000 val., tai reiškia, kad Lietuvoje apie 25-30 sezonus. Ir atsižvelgiant į šiandieninius standartus ir reikalavimus, grindų paviršiaus maksimali temperatūra neviršija 28°C. Mūsų sitemoje nėra kam gesti.
Be to, tai visiškai nekensminga. Turime visus sertifikatus ir Lietuvos fizikos instituto atliktus tyrimus, o Vakarų valstybėse šį šildymą dažnai renkasi žmonės dėl sveikatos ir puikaus mikroklimato.
Grindinis šildymas yra sveikas sprendimas, kadangi jis nesukelia oro ir dulkių judėjimo bei eliminuoja temperatūrų skirtumus gretimuose kambariuose. Toks šildymas garantuoja geriausią komfortą.
 
Grindinį šildymą sudaro:
  • Heatplus. Tai anglies pluošto plėvelė tinka dėti po kilimine danga, po laminatu, po trisluoksniu parketu. Nerekomenduojama po plytelėmis ir po medinėmis lentomis.
  • Genius carbon tinklelis. Rekomenduojama dėti po plytelėmis.
  • Genius carbon kilimėlis. Rekomenduojama dėti po laminatu, parketu (tačiau dažniau siūlome ir dedame Heat plus plėvelę).
Dėka GENIUS CARBON ®  technologijos galima sutaupyti iki 40% šilumos energijos lyginant su tradicinėmis šildymo sistemomis.
 
Grindinio šildymo sistemos GENIUS CARBON ® idealiai tinka bet kokio tipo pastatams, įskaitant individualius namus, daugiabučius, mokyklas, ligonines, parduotuves ir pan. Jas galima naudoti tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose pastatuose.

Šioje kategorijoje nėra prekių.