Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Oro kondicionavimas

Aprašymas

Oro kondicionavimas — tai vėsos reguliavimas pagal poreikį, kai sistema veikia karščio atidavimo principu, siekiant sukurti organizmui palankų šiluminį komfortą.

Kondicionierių rūšys:  
Šiuolaikiniai oro kondicionieriai gali turėti specialius filtrus, kurie padeda užtikrinti oro kokybę patalpoje.


Filtrai

  • Katechino filtras
Jis valo orą pašalindamas nemalonius kvapus, cigarečių dūmus ir kitus teršalus ar daleles.
 
  • Sidabro jonų filtras
Jis naikina ore esančias bakterijas, virusus, grybelius ar sporas bei jonizuoja orą.
  • HEPA filtras
Efektyviai pašalina iš oro žiedadulkes, pramonines dulkes ir pan.
  • Aromatinis filtras
Pasirinkus pageidaujamą aromatinių medžiagų aromatą, oro kondicionierius išpučia prikvėpintą orą.
 
 
Taip pat oro kondicionierių gamintojai vis labiau stengiasi atitinkti fiziologinius žmogaus poreikius ir užtikrinti šiluminį komfortą, kuris anot mokslininkų žmogui yra priimtinas, kai jo vidinė temperatūra yra apie 36,6 oC, o odos temperatūra 32-33 oC. Dėl šios priežasties kondiciorieriuose gali būti įdiegta „I feel funkcija“. Šios funkcijos pagalba nuotolinio valdymo pultelis veikia kaip belaidis termostatas. Pultelyje esantis jutiklis nustato aplinkos temperatūrą ir perduoda informaciją vidaus prietaisui. Vidaus prietaisas veikia pagal nustatytą temperatūrą sukurdamas pageidaujamą temperatūrą ten kur yra pultelis. Tad visas vėsinimas ir energijos paskirstymas yra maksimaliai efektyvus.

Šioje kategorijoje nėra prekių.