Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Akcijos


                                                             AKCIJA REKUPERATORIAMS                                                               galioja iki 2018.08.31                                         


DOMEKT vėdinimo įrenginiai

DOMEKT serijos vėdinimo įrenginai skirti gyvenamųjų patalpų vėdinimui. Tai standartizuota vėdinimo įrenginių serija su rotaciniais, priešsroviniais plokšteliniais šilumokaičiais, oro tiekimo įrenginiai. Įrenginių našumas nuo 50 iki 1000m3​​​​​​​/h.

NAUJIENA

Meal

DOMEKT-R-300-V

Vertikalus rotacinis DOMEKT serijos rekuperatorius, kurio maksimalus našumas yra 324m3/h. Jis itin lengvas, sveria vos 28kg. Šilumos atgavimo naudingumas siekia 83%.

€ 1465

KARŠTAS PASIŪLYMAS

Apartments
DOMEKT-R-200-V-HE
Vėdinimo įrenginys su rotaciniu šilumokaičiu. Šių įrenginių veikimas pagrįstas šilumos regeneracija - kai besisukdamas aliuminio būgnas absorbuoja šalinamo iš patalpų oro šilumą ir panaudoja ją tiekiamo oro pašildymui.
€ 1354
Apartments
DOMEKT-CF-400-V
Vėdinimo įrenginys su priešsroviniu plokšteliniu šilumokaičiu. Šis įrenginys dalį šilumos, kuri būtų prarandama su šalinamu oru, panaudoja tiekiamo į patalpas oro pašildymui. Jo veikimas pagrįstas tuo, kad šalinamo oro šiluma perduodama tiekiamam į patalpas orui per šilumokaičio aliuminio plokšteles.
€ 1866
Event
Domekt S 650 F E/3

Oro tiekimo įrenginys Domekt S


€ 1302

Event
 Domekt CF 250 F

Pakabinamas,  plokštelinis rekuperatorius

€ 1187

Event
Domekt R 400 H

Horizontalaus pajungimo rekuperatorius

€ 1805

Ekologija ir ekonomika kyla iš to paties žodžio - Namai (gr. oikos - namai)

- Patriarchas Baltramiejus I