Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Akcijos

Perkant PANASONIC  T-CAP oras - vanduo šildymo sistemą, Wifi valdymo modulis DOVANŲ.

Paskubėkite, prekių kiekis ribotas. 

Akcijos galiojimo laikas nuo 2018-02-01 iki 2018-03-31

                     


Naujasis "Aquarea Smart Cloud CZ-TAW1" yra daug daugiau, nei paprastas būdas valdyti jūsų šildymo sistemą internetu. Tai yra būdas pagerinti savo patogumą ir sumažinti jūsų sąskaitas už energiją.

CZ-TAW1 platformoje yra įdiegta daugiau funkcijų, kad Aquarea taptų veiksmingiausia jūsų namuose sistema, o montuotojo techninės priežiūros darbai būtų paprastesni. Valdykite savo komfortą ir našumą su mažiausiomis energijos sąnaudomis.
AKCIJA REKUPERATORIAMS


Header

DOMEKT vėdinimo įrenginiai

DOMEKT serijos vėdinimo įrenginai skirti gyvenamųjų patalpų vėdinimui. Tai standartizuota vėdinimo įrenginių serija su rotaciniais, priešsroviniais plokšteliniais šilumokaičiais, oro tiekimo įrenginiai. Įrenginių našumas nuo 50 iki 1000m3​​​​​​​/h.

NAUJIENA

Meal

DOMEKT-R-300-V

Vertiklus rotacinis DOMEKT serijos rekuperactorius, kūrio maksimalus našumas yra 324m3/h. Jis itis lengvas, sveira vos 28kg. Šilumos atgavimo naudingumas siekia 83%.

€ 1144

KARŠTAS PASIŪLYMAS

Apartments
DOMEKT-R-200-V-HE
Vėdinimo įrenginys su rotaciniu šilumokaičiu. Šių įrenginių veikimas pagrįstas šilumos regeneracija - kai besisukdamas aliuminio būgnas absorbuoja šalinamo oro iš patalpų šilumą ir panaudoja ją tiekiamo oro pašildymui.
€ 1057
Apartments
DOMEKT-CF-400-V
Vėdinimo įrenginys su priešsroviniu plokšteliniu šilumokaičiu. Šis įrenginys dalį šilumos, kuri prarandama su šalinamu oru, gali panaudoti tiekiamo į patalpas oro pašildymui. Jų veikimas pagrįstas tuo, kad šalinamo oro šiluma perduodama tiekiamam į patalpas orui per šilumokaičio aliuminio plokšteles.
€ 1457
Event
Domekt S 650 F

Oro tiekimo įrenginys Domekt S


€ 1017

Event
 Domekt CF 250 F

Pakabinamas,  plokštelinis rekuperatorius

€ 927

Event
Domekt R 400 H

Horizontalaus pajungimo rekuperatorius

€ 1409

Ekologija ir ekonomika kyla iš to paties žodžio - Namai (gr. oikos - namai)

- Patriarchas Baltramiejus I